MALUSZEK - pakiet 10 książek dla dwulatków z rabatem 40%!

Maluch 2+ zestaw
 • promocja
 • nowość
dostępność: duża ilość
wysyłka w: 3 dni
dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 179,10 zł

Cena regularna: 298,50 zł

179.10
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,50 zł
ilość egz.

towar niedostępny

więcej o książce:

Jakie książki wybrać dla dwulatka? Odpowiedź znajdziesz w naszym pakiecie 10 książek z rabatem 40%!

Proponujemy ukochane przez dzieci wyszukiwanki z kolorowymi ilustracjam do poznawania nowych słów i wyszukiwania szczegółów, klasykę literatury dziecięcej w wersji polsko-angielskiej, a także nasz bestseller - książkę Naciśnij mnie!  

Zestaw poniższych książek powstał w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę o naszych czytelnikach. Wielkoformatowe książki obrazkowe to ukochane książki dwulatków – dostajemy co jakiś czas zdjęcia zachwyconych nimi dzieci, a nawet obejmujących je podczas snu ponieważ najwyraźniej nie są w stanie się z nimi rozstać. Dzieci uwielbiają poszukiwanie szczegółów, śledzenie różnych sytuacji i poznawanie nowych słów. W tym pakiecie znajdziesz książkę „Auta”, „Roboty” i „Nad morzem”. Autor „Robotów” narysował ją dla swojego dwuletniego synka więc to chyba najlepsza rekomendacja, że to pozycja dla dzieci w tym wieku. Z kolei autorzy „Nad morzem” zostali jakiś czas temu uhonorowani nagrodą Bolonia Ragazzi, przyznawaną na Targach Książki Dziecięcej w Bolonii. 

„Kurczę blade” to wierszyk znakomitego duetu w osobach Wandy Chotomskiej i Edwarda Lutczyna, klasyka polskiej literatury. Też prześmieszny rymowany wierszyk o tym, jak dziadek chciał zrobić kogiel mogiel z łatwością wpada ucho i zostaje na całe życie! Sztywne strony i krótkie zdania powodują, że jest to znakomita pozycja dla niecierpliwych maluchów. Dodatkowo wierszyk przetłumaczyliśmy na angielskie więc oddajemy w Wasze ręce wydanie dwujęzyczne.

Innym klasykiem z pakietu jest „Gałgankowy skarb”, śliczny rodzinny wierszyk, który autor napisał dla swojej córki Kasi. Wspaniałe ilustracje autora Filutka oraz rytmiczny wierszyk pozna dzieci z różnymi członkami rodziny. W czasach PRL-u książeczka miała milionowe nakłady!

Dzięki „Pokochaj mnie” nauczą się nazywać niektóre uczucia, a wraz z „Buziaczkami i przytulaskami” zaczną uczyć się liczyć. Dzięki „Brum brum. Pojazdy. Księga dźwięków” będą rozwijać słuch i zmysł fonetyczny. 

Jako wisienkę na tym książkowym torcie kładziemy „Naciśnij mnie”, światowy bestseller, który Was zaskoczy, rozbawi, a może nawet po tysięcznym czytaniu będziecie musieli schować go przed dziećmi w szafie?

„Super M” to raczej książka dla mam, które się wzruszą i odnajdą w propozycji Dawida Ryskiego, któryzadedykował ją swojej żonie i mamie dwójki dzieci. 

W pakiecie znajduje się 10 książek:

 • Kurczę blade – cena detaliczna 26 zł
 • Naciśnij mnie – cena detaliczna 34,90 zł
 • Pokochaj mnie – cena detaliczna 26,90 zł
 • Roboty – cena detaliczna 32 zł
 • Auta – cena detaliczna 24,90 zł
 • Nad morzem - cena detaliczna 32 zł
 • Super M - cena detaliczna 34,90 zł
 • Buziaczki i przytulaski - cena detaliczna 29,90 zł
 • Gałgankowy skarb - cena detaliczna 22 zł
 • Brum Brum. Pojazdy. Księga dźwięków - cena detaliczna 35 zł

Cena detaliczna razem: 298,50 zł
Cena w pakiecie promocyjnym z rabatem 40% = 179 zł + przesyłka (paczkomat 11 zł, kurier 16 zł)

 

KURCZĘ BLADE
Wanda Chotomska

Polsko-angielskie wydanie kultowej książki „Kurczę blade / What a cheek!” Wandy Chotomskiej z niezwykłymi ilustracjami Edwarda Lutczyna! Zabawny wierszyk, który łatwo wpada w ucho i już najmłodsze dzieci uczą się go na pamięć podczas czytania. Świetne dla 2-latków.

Ten wspaniały, zabawny wierszyk Wandy Chotomskiej z charakterystycznymi ilustracjami jedynego w swoim rodzaju Edwarda Lutczyna spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. Mała ilość tekstu na stronie pomaga w szybkim czytaniu, duże ilustracje ułatwiają skupienie uwagi, a kolorowe strony przyciągają wzrok.
Więcej o książce „Kurczę blade” >

Kurczę blade – jajko

Kurczę blade – marmolada lepsza z jabłka

Wanda Chotomska & Edward Lutczyn
cena detaliczna: 26 zł
liczba stron: 24
format: 18 x 19 cm

What a cheek! 
tłumaczenie na angielski: Barbara Bogoczek & Tony Howard
ISBN 978-83-931805-2-3
rok wydania: 2010
wydanie polsko-angielskie

GAŁGANKOWY SKARB
Zbigniew Lengren

Ukochana książka wielu pokoleń! Wznowienie po ponad 35 latach! Piękny język i wspaniałe ilustracje. Rodzinna historia, którą autor napisał dla swojej córki Kasi. Mała Kasia (córka autora) zgubiła swoją ukochana laleczkę i szuka jej cała rodzina. Dzięki pieskowi, wszystko dobrze się kończy. Znakomity pretekst, aby porozmawiać o rodzinnych historiach. Ponadto ta niezwykle urocza historyjka jest tak rytmiczna, że dziecko słuchając, uczy się wierszyka na pamięć.
Więcej o książce „Gałgankowy skarb” >

Gałgankowy skarb – ja moją szmacianką laleczkę chcę

Gałgankowy skarb – babcia placuszek

cena detaliczna: 22 zł
książka kartonikowa
(wszystkie strony z twardego kartonu)
liczba stron: 16
format: 20,5 x 14 cm

NACIŚNIJ MNIE
Hervé Tullet

Wskocz do świata Hervé Tulleta, podążaj za swoim dzieckiem w zabawie i uwolnij swoją wyobraźnię! Ta niezwykła książka, która powstała jeszcze przed erą smartfonów działa w niezwykły sposób na wyobraźnię. Budzi śmiech i radość, a dzieci chcą do niej ciągle wracać.
Naciśnij mnie to książka, którą trzeba przekręcać, na którą trzeba dmuchać, której trzeba klaskać... Interaktywna, niezapomniana, zachęca dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy i nauki. Niezwykłe przygody kolorowych kropek rozbudzą wyobraźnię każdego czytelnika!
Więcej o książce „Naciśnij mnie” >

Naciśnij mnie – zdmuchnij czarny kolor

Naciśnij mnie – co się stanie, gdy naciśniesz żółte kropki

cena detaliczna: 34,90 zł
oprawa twarda
liczba stron: 56

 

 

POKOCHAJ MNIE
Ramadieu & Bourgeau

„Pokochaj mnie” wciąga małych czytelników do aktywnej zabawy, uczy wyrażania i nazywania emocji oraz uwrażliwia na uczucia innych. To pobudzająca wyobraźnię interaktywna książka dla najmłodszych, która – jak się okazuje – też ma uczucia! Zaskakujący finał tej historii oswaja dzieci ze światem książek oraz zachęca je do dalszych lektur.
Więcej o książce „Pokochaj mnie” >

Pokochaj mnie – przytul ją

Pokochaj mnie – zrób laurkę

cena detaliczna: 26,90 zł (w tym 5% VAT)
książka kartonikowa
liczba stron: 18
format 16,5 x 21,6 cm


ROBOTY
Paweł Kłudkiewicz

Na Ziemi wylądowały roboty! Możecie śledzić ich przygody na superkolorowych planszach oraz szukać dziesiątków zmieniających się szczegółów.

Poznajcie roboty, które przyleciały z misją na Ziemię. Oto: Robołapa, Cuksomat, Robonardo, Kraftwercik, Robotstein, Kalkulator, Elektrożyraf, Megaton – to tylko niektóre z nich. Roboty postanowiły odwiedzić różne ziemskie krajobrazy: miasto, plażę, dno oceanu, a nawet dyskotekę!

To wielkoformatowa książka kartonikowa, z której nawet najmłodsze dzieci będą czerpać radość, przy okazji ucząc się liter oraz liczenia.  
Więcej o książce „Roboty” >

Roboty – dyskoteka

Roboty – fabryka cukierków

cena detaliczna: 32 zł (w tym 5% VAT)
oprawa całokartonowa
liczba stron: 14
format: 23 x 31,5 cm

AUTA
Stephan Lomp

Ukochana przez dzieci, duża kartonowa książka dla miłośników pojazdów. Wspaniale angażuje dziecko do wyszukiwania szczegółów i sprawdzania, co robią bohaterowie na każdej ze stron.  W miasteczku Sprężyna Zdrój od samego rana panuje duży ruch. Mieszkańcy mają pełne ręce roboty, a na ulicach jest tłoczno. Straż pożarna, karetka pogotowia, śmieciarka, policja, taksówka, dźwig, koparka, kombajn, wyścigówka czy paralotnia – to tylko niektóre z pojazdów, których możesz szukać w tej pełnej kolorowych i szalonych przygód książce obrazkowej. Pod koniec dnia wszyscy spieszą się na wielki wyścig o Sprężynowe Grand Prix – musisz też być tam i Ty!
Więcej o książce „Auta” >

Auta – dźwig

Auta – pożar

cena detaliczna: 24,90 zł
książka kartonikowa (board book)
liczba stron: 10
format: 26 x 33,5 cm 

BRUM BRUM BRUM. POJAZDY KSIĘGA DŹWIĘKÓW
Marc Marra & Iga Kowalczyk

Mała kartonowa książka z ilustracjami różnych pojazdów (statek, radiowóz, wóz strażacki i in) i dźwiękami jakie wydają 
Więcej o tej książce >>

Wyścigówka_Brum brum

 Brum brum 

BRUM, BRUM, BRUM. POJAZDY. KSIĘGA DŹWIĘKÓW ilustracje: Iga Kowalczyk, tekst: Marc Marra

cena detaliczna: 35,00 zł (w tym 5% VAT)
ISBN 978-83-62965-85-4
książka kartonikowa
liczba stron: 30
format 190 mm x 190 mm
rok wydania: 2021
język wydania: polski

NAD MORZEM
Germano Zullo & Albertine

NAD MORZEM to superkolorowa książka obrazkowa, w której każda kartonowa rozkładówka to panorama pełna wakacyjnych przygód oryginalnych postaci.

Znajdziecie tu poszukiwacza skarbów, superbohatera, tropiciela tajemnic, wszystkożernego ale sympatycznego potworka, myszkę podróżniczkę, małego chłopca i jego mamę, zagubionych na Ziemi przybyszów z innej planety... Nawet najmłodsze dzieci będą czerpać radość z tej książki (a także drugiej wydanej do kompletu, czyli „W górach”), śledzić ulubione postacie oraz rozpoznawać dziesiątki zmieniających się szczegółów.

Nad morzem_Babaryba

Nad morzem_plaża NAD MORZEM Germano Zullo & Albertine

cena detaliczna: 32 zł (w tym 5% VAT)
ISBN 978-83-62965-40-3
oprawa całokartonowa
liczba stron: 14
format 23,4 x 30,5 cm
rok wydania: 2016

SUPER M
Dawid Ryski

KAŻDA MAMA TO SUPERBOHATERKA! Czy superbohaterów możemy spotkać tylko w bajkach, komiksach lub w filmach? Czasami naprawdę nie trzeba daleko szukać. Bo ktoś taki może być bardzo blisko nas, wręcz na wyciągnięcie ręki... Ta książka nie tylko pomoże nam w tych poszukiwaniach, ale też pokaże, jakich supermocy możemy się nauczyć!

Super M_plasterek

 Super M

Super M, Dawid Ryski

cena detaliczna: 34,90 zł (w tym 5% VAT)
ISBN 978-83-62965-58-8
oprawa twarda
liczba stron: 32
format: 19,5 x 26,5 cm
rok wydania: 2018

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

dostawa:

Także mogą Ci się spodobać

Opinie o książce (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl