kontakt

PISZ LUB DZWOŃ:

MAIL:

redakcja (małpa) babaryba.pl

TELEFONY:

Potrzebujesz pomocy w wyborze książek lub masz pytania dotyczące współpracy?

Marta Tychmanowicz 601 395 041


Chcesz się dowiedzieć, jaki jest status Twojego zamówienia, porozmawiać o zamówieniu hurtowym, dzwonisz z drukarni?

Zadzwoń do mnie: Marek Włodarski 501 540 938 :)

Marta Tychmanowicz_Marek Włodarski_Wydawnictwo Babaryba 

DANE FIRMOWE:

e-mail: redakcja (małpa) babaryba.pl

BABARYBA.PL MARIA WŁODARSKA
Aleja Wilanowska 368a/39
02-665 Warszawa
NIP 521-137-21-84
REGON 142539909

nr konta i nazwa banku: 

mBank
25 1140 2004 0000 3102 7033 1686

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
SORT CODE: 11402004

HELLO FOREIGNER!

feel free to write us or call us in English:

redakcja (at) babaryba.pl
Marta Tychmanowicz + 48 601 39 50 41

 

SOCIAL MEDIA:

Facebook Wyadwnictwo Babaryba  Instagram wydawnictwo babaryba  PInterest  YT


Jesteśmy Firmą Rodzinną

Firma rodzinna znak

 

FOREIGN RIGHTS:

 

Marta Tychamnowicz e-mail: redakcja (at) babaryba.pl

mobil: +48-601-395-041 

 

ZAMÓWIENIA HURTOWE

prosimy kierować bezpośrednio do naszej hurtowni w Krakowie:

 Ateneum logo

kliknij tutaj: ATENEUM 

e-mail: kontakt@ateneum.net.pl  biuro@ateneum.net.pl 

Godziny otwarcia hurtowni Ateneum
Poniedziałek – Piątek - 6:00 - 20:00 
Sobota - 6:00 - 14:00 
Niedziela - nieczynne

Telefony:

12 448 39 13
12 263 73 73
12 263 70 70

Składanie zamówień:

Spedycja, zamówienia faksowe do godziny 16:00
Spedycja, zamówienia internetowe do godziny 16:00
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia faksowe do godziny 11:30
Spedycja,wysyłka w sobotę, z dostawą na poniedziałek - zamówienia internetowe do godziny 12:00
Nasz transport, zamówienia faksowe do godziny 19:00
Nasz transport, zamówienia internetowe do godziny 20:00
W niedzielę nie dostarczamy paczek.

Adresy e-mail:

Kontakt - kontakt@ateneum.pl
Zamówienia - biuro@ateneum.pl
Obsługa Bibliotek i Instytucji - biblioteka@ateneum.pl

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że hurtownia ATENEUM nie prowadzi sprzedaży detalicznej.

Biuro Obsługi Klienta:

Barbara Wójcik - Kierownik działu
bwojcik@ateneum.pl

Dział sprzedaży:

Agata Kucharska - Specjalista ds. sprzedaży
amroczka@ateneum.pl

Halina Opydo - Starszy specjalista ds. sprzedaży
hopydo@ateneum.pl

Monika Ostrowska-Hyjek - Starszy specjalista ds. sprzedaży
mostrowska@ateneum.pl

Dorota Wcisło - Specjalista ds. sprzedaży
dwcislo@ateneum.pl

Ewelina Pituch - Specjalista ds. sprzedaży
epituch@ateneum.pl

Obsługa bibliotek i instytucji:

Dorota Jarząb - Kierownik działu
tel. kom. 570 444 379
jarzab@ateneum.pl

Anna Lis - specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 537 874 717
annalis@ateneum.pl

Agnieszka Pagacz - specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 570 178 986
apagacz@ateneum.pl

Sprzedaży książek i artykułów papierniczych:

Jolanta Bafia - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 530 444 432
jbafia@ateneum.pl
Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Szymon Steckel - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 537 772 717
ssteckel@ateneum.pl
Małopolskie

Piotr Niebieszczański - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 530 444 425
pn@ateneum.pl
Mazowieckie (powiaty: m. Płock, płocki, płoński, nowodworski, warszawski zachodni, m. St. Warszawa, legionowski, wołomiński, węgrowski, sokołowski, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, ciechanowski, mławski, sierpecki, żuromiński, przasnyski, makowski, ostrołęcki), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie

Igor Porczyński - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 531 032 935
iporczynski@ateneum.pl
Łódzkie, Mazowieckie (powiaty: gostyński, sochaczewski, żyrardowski, grodziski, pruszkowski, piaseczyński, otwocki, miński, m. Siedlce, siedlecki, łosicki, grójecki, garwoliński, białobrzeski, kozienicki, przysuski, szydłowiecki, m. Radom, radomski, zwoleński, lipski), Wielkopolskie (powiaty: kolski, m. Turek, turecki, m. Kalisz, kaliski, Wierzbinek, Sompolno, Kramnsk, Krzymów, Stare miasto, Rychwał, Grodziec, Rzgów, Lądek, Zagorów, Gołuchów)

Grzegorz Steininger - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 504 090 106
gsteininger@ateneum.pl
Śląskie, Opolskie (powiaty: kluczborski, oleski, krapkowicki, strzelecki, kędzierzyńsko-kozielski, m. Opole, Turawa, Ozimek, Chrząstowice, Tarnów Opolski, Prószków)

Kamil Zalewski - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 537 002 227
kzalewski@ateneum.pl
Dolnośląskie, Lubuskie (powiaty: żarski, żagański, nowosolski, wschowski, zielonogórski, m. Zielona Góra), Opolskie (powiaty: namysłowski, brzeski, nyski, prudnicki, głubczycki, opolski: Murów, Popielów, Dobrzeń Wlk., Lubiany, Dąbrowa, Niemodlin, Tułowice, Komprachcice), Wielkopolskie (powiaty: kępiński, ostrzeszowski, ostrowski, krotoszyński, pleszewski, jarociński, wrzesiński na południe od A2, średzki, śremski, gostyński, rawicki, leszczyński, kościański, grodziski, wolsztyński)

Grzegorz Paduch - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 537 804 927
gpaduch@ateneum.pl
Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie (powiaty: złotowski, pilski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, wągrowiecki, obornicki, szmotulski, m. Poznań, poznański, gnieźnieński, słupecki, m. Konin, Golina, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Wilczyn, Skulski, Ślesin), Lubuskie (powiaty: Strzelecko-drezdenecki, m. Gorzów Wielkopolski, gorzowski, międzyrzecki, krośnieński, świebodziński, sulęciński, słubicki)

Marcin Frankowski - przedstawiciel handlowy
tel. kom. 601 443 330
mfrankowski@ateneum.pl
Pomorskie (powiaty : słupski, bytowski, człuchowski, lęborski, kartuski, kościerski, chojnicki, pucki, wejherowski, starogardzki, m. Gdańsk, gdański), Kujawsko-Pomorskie (powiaty : nakielski, sępoleński, żniński, tucholski, bydgoski, inowrocławski, mogileński, świecki, chełmiński, toruński, aleksandrowski), Wielkopolskie (powiaty: złotowski, pilski, chodzieski, obornicki, poznański, średzki, wrzesiński, m. Słupca, słupecki m. Konin, koniński, kolski, m.Gniezno,gnieźnieński), Zachodnio-Pomorskie (powiaty: sławieński, koszaliński, szczecinecki), Łódzkie (powiat: kutnowski)

Marcin Ropka - Doradca ds. kluczowych Klientów, specjalista ds. gier
tel. kom. 796 157 307
mropka@ateneum.pl

Dział Handlowy:

Dawid Kozek - Dyrektor ds. handlowych
dkozek@ateneum.pl

Barbara Kalarus - Kierownik Działu Handlowego
bkalarus@ateneum.pl

Martyna Bienias - Starszy specjalista ds. handlowych
mbienias@ateneum.pl

ATENEUM M. KOGUT, A. ZEGIEL SPÓŁKA KOMANDYTOWA

wpisana jest do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000945603, BDO 000130841
NIP: 6792811070
REGON: 356857176
ul. Półłanki 12C
30-740 Kraków

 

Dołącz do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl