Najlepszy tata na świecie - Nathaniel H'Limi - książka nie tylko na Dzień Taty !

dostępność: duża ilość
wysyłka w: 3 dni
dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 29,00 zł

Cena regularna: 36,90 zł

29.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 36,90 zł
ilość egz.

towar niedostępny

więcej o książce:

Narodziny dziecka to dla każdego mężczyzny wyjątkowa chwila - staje się tatą odpowiedzialnym za nowe życie!

W tej wzruszającej książce poznajemy młodego ojca, który dzieli się z nami swoimi rozczulającymi, a niekiedy nawet bardzo śmiesznymi spostrzeżeniami. Dla niego narodziny dziecka to początek wspaniałej przygody pełnej wyzwań, sukcesów i wyrzeczeń, przeplatanej momentami szczęścia, smutku i radości. To początek zupełnie nowego życia!

 *******************************

POZNAJ INNE NASZE KSIĄŻKI NA TEMAT RODZINY!

  9 miesięcy  Super M

******************************* 

Najlepszy tata na świecie to doskonały prezent na Dzień Ojca (23 czerwca) oraz każdy inny dzień z życia młodego taty. 

Rozmowa o książce na Facebooku, pod postem z okładką:

- Właśnie o to chodzi, żeby było mało treści, żeby domyślać się, dopowiadać, dopytywać. Aby dziecko nie bawiło się literkami, tylko czytało emocje.

- Dokładnie tak to też odbieram. Takie książki wymagają trochę wysiłku ale dają przestrzeń do wyrażania własnych emocji, przeżyć związanych z wydarzeniami w życiu. Troszkę podpowiadają a potem snujesz już swoją opowieść i rozmawiasz z dzieckiem i to jest prawdziwa ich wartość. Mój wnuczek ma mnóstwo książek bez treści i uwielbia je. Nie mają literek, a on czyta, opowiada różne historie i to jest cudowne.

Najlepszy tata na świecie_początek_Babaryba

Książka „Najlepszy tata na świecie” jest pełna czułości, radości i ciepłych momentów, które ojcowie spędzają z dziećmi. Została stworzona z myślą o tym, aby uhonorować i docenić wkład ojców w wychowanie i rozwój dzieci. Jest nie tylko pięknie ilustrowana, ale także przekazuje ważne przesłanie o równouprawnieniu i partnerstwie między rodzicami. Pokazuje, że każdy tata może być „najlepszym tatą na świecie”. Ojcostwo to nie tylko rola, ale także droga, którą każdy tata odnajduje na własny sposób.

Najlepszy tata na świecie_płacz_Babaryba

„Najlepszy tata na świecie” to wyjątkowy prezent, aby podziękować tatusiom za ich codzienny trud i zaangażowanie. Mówi o tym, że ojcostwo to nie tylko obowiązki, ale także wspaniała przygoda, pełna radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil spędzonych z naszymi dziećmi.

Fragment recenzji z konta Poczytajmy razem:

„Męska miłość nie musi być szorstka, twarda i skryta, może być ciepła, wrażliwa i czuła. 
I o tym też jest ta książka. A ja wierzę, że wiele dzieci odnajdzie w niej portret swojego taty, a tatowie uśmiechną się szczerze czytając ją z pociechami i odkrywając świetne poczucie humoru autora”.

Fragment recenzji z profilu Lovin maternity

„To przepiękna i wzruszająca książka, która stawia na bogactwo wewnętrzne uczuć "nowonarodzonego" taty. Pokazująca go w zwykłych sytuacjach, które jednak są tak niezwykłe w kontekście budowania więzi i organizowania na nowo rodzinnego życia”.

 Najlepszy tata na świecie_wakacje_Babaryba

Fragment recenzji z profilu Czytaj i baw:

„Minimalistyczne ilustracje podkreślają prostotę i piękno życia rodzinnego, jednocześnie przekazując głębokie emocje z jakimi zmagają się bohaterowie.
Poczucie humoru, które przeplata się przez strony, powoduje, że czytelnik nie tylko doznaje wzruszeń, ale także uśmiecha się odkrywając w bohaterach cząstkę siebie.
"Najlepszy tata na świecie" definiuje swojego bohatera poprzez czyny. To opowieść o wkraczaniu w nieznane, poszukiwaniu właściwej ścieżki i uczeniu się każdego dnia nowej roli. Książka pokazuje, że relacja taty z dzieckiem zależy od jego stopnia zaangażowania w codzienną rutynę. Cała historia przesiąknięta jest głębokim uczuciem, bliskością i troską o małego człowieka. Miłość to nie tylko wielkie gesty, ale również prozaiczne czynności, które tworzą trwałą więź między tatą a dzieckiem. Relacja ta jest przesycona głębokim uczuciem i dowodzi, że męska miłość może być równie czuła i ciepła jak ta matczyna”.

Najlepszy tata na świecie_Babaryba

fragment recenzji z bloga CZYTELNICZE PODWÓRKO:

(...) Ta książka jest prawdziwym uhonorowaniem wysiłków każdego taty. Autor w naprawdę wspaniały sposób opisuje trudy i wyzwania rodzicielstwa, a także piękno, płynące z rodzącego się uczucia i obserwacji zmian, które dotykają całą rodzinę. A i zamknięcie tego tytułu jest naprawdę wyjątkowe. W końcu te początki rodzicielstwa, nawet jeśli są niełatwe, stanowią zaledwie preludium wybornej, wspólnej przygody!

Gorąco polecam książkę „Najlepszy tata na świecie” nie tylko tatom i nie tylko z okazji Dnia Taty. To tytuł tak poruszający, tak piękny i tak niepowtarzalny, że każda rodzina powinna po niego sięgnąć, bo nie tylko opowiada on o cudownych emocjach, ale także zaprasza on do rozmów i wracania wspomnieniami do tych niepowtarzalnych, bo pierwszych, wspólnych chwil!

 

NAJLEPSZY TATA NA ŚWIECIE
Nathaniel H'Limi
cena detaliczna: 36,90 zł (w tym 5% VAT)
ISBN 978-83-67356-13-8
oprawa twarda
liczba stron: 52
format: 22 x 16 cm
rok wydania: Warszawa, 2023

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

dostawa:

Także mogą Ci się spodobać

Opinie o książce (12)

14 czerwca 2023

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, nic nie jest już takie jak dawniej. Nauka nowej rzeczywistości bywa trudna, a cukierkowe rodzicielstwo podglądane na Instagramie u celebrytów, staje się niejednokrotnie utopijną wizją. Narodziny dziecka to początek pięknej i nieznanej przygody, w której podążając każdego dnia nowymi ścieżkami, szukasz tej jedynej i właściwej. O tym właśnie jest ta przepiękna książka. O rodzicielstwie widziane oczami taty. O czasie oczekiwania, o szczęściu, strachu, o swoich spostrzeżeniach i refleksjach. Pełna czułości, ciepła ale też humoru. O ojcostwie, które jest nie tylko rolą, a stanem dopełniającym się każdego dnia. Mądra i wartościowa lektura.

20 czerwca 2023

Pojawiający się na świecie mały człowiek, tak delikatny i bezbronny, zmienia dotychczasowe życie o 360 stopni. Narodziny dziecka stają się nowym początkiem i na zawsze już wyznaczają nowe role: mamy i taty. I właśnie o tej niezwykłej, wyjątkowej roli opowiada bohater książki "Najlepszy tata na świecie", którą napisał Nathaniel H'Limi. Młody, wciąż niedoświadczony jeszcze ojciec w zabawny, ale i rozczulający sposób opisuje swoje ważne chwile w roli rodzica: pierwsze spotkanie, niekończące się zachwyty, nowe sprawy do ogarnięcia, nieprzespane noce, zmęczenie, pierwsze wspólne zabawy, rytuały, radości i troski. Ta historia o początkach ojcostwa, budowaniu więzi, pełna troski i miłości, opowiedziana z czułością, wzruszy wiele rodzicielskich serc i przywoła wiele wspomnień Warto mieć tę książkę w swojej biblioteczce. Jest wyjątkowa.

22 czerwca 2023

"Najlepszy tata na świecie" jest jednym z tytułów wśród coraz liczniejszych książek poświęconych tematyce ojcostwa. Pisana z perspektywy mężczyzny, który po raz pierwszy odkrywa oblicze ojcostwa, stanowi odważne i poruszające spojrzenie na doświadczenie rodzicielskie. Od oczekiwania na narodziny dziecka, poprzez nieprzespane noce i ciągłą opiekę, aż po pierwsze ekscytujące zabawy, "Najlepszy tata na świecie" przenosi czytelnika w wir procesu odkrywania nowej, niełatwej roli, która wywraca świat do góry nogami. Książka nie tylko obnaża wyzwania codzienności i bezsenne noce, ale także ujawnia magiczne chwile, pełne intymności i serdeczności. Stanowi wgląd w świat, w którym ojciec adoptuje się do nowej funkcji i odkrywa nowy sens istnienia. Istotną częścią opowieści jest czas spędzony z dzieckiem. Przebieranie, tulanie, zmienianie pieluch - wszystkie te czynności nabierają nowego znaczenia i stają się dla taty sposobem na budowanie więzi z maluchem. Bohater stara się zrozumieć potrzeby małego człowieka dając wyraz bezgranicznej miłości, która pcha go do działania i podejmowania kolejnych kroków do bycia dobrym rodzicem. Minimalistyczne ilustracje podkreślają prostotę i piękno życia rodzinnego, jednocześnie przekazując głębokie emocje z jakimi zmagają się bohaterowie. Poczucie humoru, które przeplata się przez strony, powoduje, że czytelnik nie tylko doznaje wzruszeń, ale także uśmiecha się odkrywając w bohaterach cząstkę siebie. "Najlepszy tata na świecie" definiuje swojego bohatera poprzez czyny. To opowieść o wkraczaniu w nieznane, poszukiwaniu właściwej ścieżki i uczeniu się każdego dnia nowej roli. Książka pokazuje, że relacja taty z dzieckiem zależy od jego stopnia zaangażowania w codzienne rutyny. Cała historia przesiąknięta jest głębokim uczuciem, bliskością i troską o małego człowieka. Miłość to nie tylko wielkie gesty, ale również prozaiczne czynności, które tworzą trwałą więź między tatą a dzieckiem. Relacja ta jest przesycona głębokim uczuciem i dowodzi, że męska miłość może być równie czuła i ciepła jak ta matczyna.

23 czerwca 2023

Spójrzcie tylko na tę piękną nowość, która od pierwszego wejrzenia podbiła moje serce. ❤️ "Najlepszy tata na świecie"- książka napisana z perspektywy taty. To jego najszczersze słowa skierowane do nowo narodzonego dziecka, wyznające miłość, niezmierzoną radość i podziw dla nowego życia z lekką nutą dowcipu. Wzrusza ojcowskim zachwytem nad małą istotką, która wywróciła życie do góry nogami. Nie brak w niej również dystansu oraz zabawnych spostrzeżeń świeżo upieczonego taty. Coś wspaniałego! Życiowa publikacja pokazuje życie rodzica bez koloryzowania i drogę wzajemnego poznawania. Jest wdzięczność, rodzinne wygłupy, jak również nieprzespane noce i ta autentyczność jest po prostu piękna. Ilustracje choć proste, mają w sobie urok. Współgrają z treścią, obrazując czułość, bliskość i mimo iż przedstawiają także wszelkie trudy tacierzyństwa, to ojcowska troska wylewa się z każdej jednej strony. To piękny obraz zaangażowanego taty, dla którego najmniejszy ułamek sekundy spędzony z maluchem jest na wagę złota. Tak bardzo mi się to podoba, że ahhh mogę się rozpływać i wspominać nasze prywatne początki w odkrywaniu nowej galaktyki!

29 czerwca 2023

Tym razem jest co celebracja początków ojcostwa. Opis tej wspaniałej przygody, kiedy mężczyzna przestaje być jedynie mężem czy partnerem, a próbuje się odnaleźć w roli ojca. To przepiękny opis uczenia się bycia tatą, kiedy kroki ojca są jeszcze niepewne i bardzo ostrożne. To jednocześnie wyznanie miłości, kiedy tata przyznaje jak bardzo czeka na poznanie potomka i jakie emocje towarzyszą mu na początku wspólnej podróży. Tata z książki nie pomija ciężkich chwil, ale zawsze podkreśla, że to nic i że warto te wszystkie chwile spisać aby nigdy ich nie zapomnieć. Myślę, że taki prezent ucieszy każdego młodego tatę, ale także tatusia z dłuższym stażem, którego zabierzemy w sentymentalną podróż. Będzie to także przepiękna lektura, która może posłużyć jako wyznanie miłości ojca skierowane w stronę jego pociechy.

8 lipca 2023

"Najlepszy tata na świecie" to książeczka o tacie,która przypomina mi trochę pamiętnik,bo jest zapiskiem pierwszych dni taty z dzieckiem,jego myśli,uczuć,obaw i zmagań

30 lipca 2023

„Najlepszy tata na świecie” to w pewnym sensie pamiętnik, gdzie w prostych, a jednocześnie jakże esencjonalnych słowach, oraz pełnych emocji i przekazu ilustracjach, zamknięte zostało wszystko to, co stanowi istotę ojcostwa. Tata, główny bohater tej opowieści, został tatą stosunkowo niedawno. Wszystko wydaje mu się być nowe, może nieco zaskakujące, czasem trudne i po ludzku fizycznie i emocjonalnie obciążające. A jednak w każdej z tych sytuacji, nawet jeśli jest ona niełatwa, dostrzega wyjątkowość i cud, jaki jest zamknięty w miłości ojca do syna. Tytułowy tata o swoich emocjach i przeżyciach opowiada w nadzwyczajny sposób, bo z dużą czułością i niemałym humorem. Pozwala sobie na szczerość, jednak osładza trudy i zmęczenie zachwytem nad nawiązującą się relacją ze swoim nowonarodzonym dzieckiem. I tak nieprzespane noce przedstawiane są jako wspólne zamiłowanie do nocnych spacerów, niezbyt ładnie pachnące pieluchy stają się miłymi prezentami, a płacz – wspólną tendencją do okazjonalnego narzekania (w końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni!). I te unikalne połączenie humoru, miłości, ciepła i rodzicielskich trosk sprawia, że całość jest naprawdę bardzo wzruszająca! Ta książka jest prawdziwym uhonorowaniem wysiłków każdego taty. Autor w naprawdę wspaniały sposób opisuje trudy i wyzwania rodzicielstwa, a także piękno, płynące z rodzącego się uczucia i obserwacji zmian, które dotykają całą rodzinę. A i zamknięcie tego tytułu jest naprawdę wyjątkowe. W końcu te początki rodzicielstwa, nawet jeśli są niełatwe, stanowią zaledwie preludium wybornej, wspólnej przygody! Gorąco polecam książkę „Najlepszy tata na świecie” nie tylko tatom i nie tylko z okazji Dnia Taty. To tytuł tak poruszający, tak piękny i tak niepowtarzalny, że każda rodzina powinna po niego sięgnąć, bo nie tylko opowiada on o cudownych emocjach, ale także zaprasza on do rozmów i wracania wspomnieniami do tych niepowtarzalnych, bo pierwszych, wspólnych chwil!

5 sierpnia 2023

rola taty się zmienia. tatę (wreszcie!) się zauważa. tata jest obecny. zaangażowany. nie na drugim planie! TATA - wyjątkowy. opiekuńczy. zabawny. kochający. TA książka mnie rozczuliła i rozbawiła jednocześnie. bo pokazuje, że tata się przejmuje, martwi, chce! a jednocześnie to, jak radzi (a czasem nie do końca) ze swoim tacierzyństwem. I właśnie taki tata jest najlepszy na świecie!

29 sierpnia 2023

To pozycja pełna czułości i ciepłych momentów. Została stworzona by uhonorować rolę taty i docenić jego wkład w wychowanie i rozwój dziecka. Oprócz pięknych ilustracji, znajdziecie w niej ważne przesłanie o równouprawnieniu i partnerstwie między rodzicami. Będzie ona wyjątkowym prezent na Dzień Ojca, jak i na każdy inny dzień życia młodego taty.

31 października 2023

Najpiękniejsza książka o tacierzyństwie jaką czytałam.

3 stycznia 2024

W tej książce każdy najlepszy tata na świecie znajdzie siebie. Z tą niepewnością na początku, późniejszymi rozterkami i zmierzającego w nieznaną, ale najpiękniejszą przygodę swojego życia. Ta książka to urocze, wzruszające i momentami zabawne zwierzenia młodego ojca, opatrzone trafnymi ilustracjami, które idealnie oddają rodzicielstwo. To wspaniała lektura nie tylko dla dzieci, ale i dla tych, którzy dopiero zaczynają jak i dla tych, którzy z łezką w oku mogą wspominać minione etapy jednocześnie pokazując swoim dzieciom jak wyglądały ich wspólne początki. Cudowna! Po prostu cudowna!

21 stycznia 2024

Moment, kiedy dowiadujemy się o przyjściu na świat dziecka, jest momentem niepowtarzalnym, za każdym razem innym (a przynajmniej dla większości z nas). Nie zawsze jest kolorowo, czasem płaczemy razem z naszym malcem (a przynajmniej mi się zdarzyło, ze zmęczenia, bezsilności, kiedy np. podczas kolki, mimo że bardzo chciałam, nie potrafiłam pomóc). Jednak wystarczy uśmiech, później przytulenie, słowo mama, aby wszystkie nasze trudy „zniknęły”. W książce poznajemy młodego mężczyznę, a także jego drogę jako rodzica i to od samego początku. Zabiera nas w niesamowitą podróż, ukazując zarówno te piękne chwile, jak i te, o których nie chciałoby się zapomnieć. Tekstu jest niedużo, co moim zdaniem jest zaletą. W końcu to książka dla młodszych dzieci. Jest on ciekawy, dość prosty, a to sprawia, że maluch będzie słuchał z przyjemnością. Wizualnie książka jest bardzo ładna. Ilustracje są duże, przyciągające wzrok, a do tego twarda okładka. „Najlepszy tata na świecie” to książka, która pozwala zabrać dziecko w świat pewnego taty i pokazać jak stawał się ojcem. Z przyjemnością polecam. Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl