PRZEDSZKOLAK - pakiet 10 książek dla dzieci 4+ z rabatem 30% i przesyłką GRATIS!

zestaw dla 4-latków_Wyd. Babaryba
  • promocja
  • nowość
dostępność: duża ilość
wysyłka w: 3 dni
dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 233,17 zł 333,10 zł 233.17
ilość egz.

towar niedostępny

więcej o książce:

Chcesz kupić książki dla czterolatka, ale nie wiesz, co wybrać? Zdaj się na nas! W pakiecie 4+ znajdziesz ciekawe pozycje poszerzające świat i popularnonaukowe, wyszukiwanki z realistycznymi ilustracjami, książki aktywnościowe czy pełne humoru. Nieco starsze dzieci też będą zadowolone!

W zestawie dla 4-latków umieściliśmy różnorodne pozycje. „Superzwierzaki” to książka edukacyjna, w której zwierzęta przedstawione są jako superbohaterowie o niezwykłych cechach. Podane w atrakcyjnej formie fakty, łatwo zapadają w pamięć. Kiedyś jeden chłopiec powiedział nam, że korzysta z tej książki w szkole przygotowując prezentacje na lekcje przyrody.

„Gotujemy” to książka z zadaniami do rysowania, związanymi z kuchnią i gotowaniem, w której przy okazji poznajemy literki. Jej autorka Dominika Czerniak-Chojnacka została wyróżniona na Międzynarodowych Targach Książki Dziecięcej w Bolonii.

Jeśli zgadzacie się, że warto w dzieciach kształtować poczucie humoru to w tym zestawie znajdziecie aż trzy książki, które szczególnie się do tego nadają. „Zęboszczotki” to katalog absurdalnych szczoteczek do zębów, w „A gdzie tytuł?” Herve Tullet żartuje sobie ze swoich bohaterów, procesu powstawania książki i z siebie samego, zaś przy „Złamałem trąbę” być może będziecie płakać ze śmiechu – taki dowcip ma Mo Willems!

Dni tygodnia poznają miłośnicy maszyn budowlanych dzięki „Tygodniowi na budowie”, zaś w „Zawodowym zawrocie głowy” poznają zawody i dowiedzą się, jak powstaje prąd, chleb czy ubrania.

W zestawie znalazły się dwie wyjątkowe książki: „Pięknię dziękuję” i „Opowiedz mnie”. Ta pierwsza znakomicie nadaje się do rozmów z dziećmi o wdzięczności, dawaniu prezentów. W „Opowiedz mnie” prowadzeni przez narrację zawartą w książce opowiadamy historię wybierając bohaterów i wydarzenia – pozycja znakomita jako przygotowanie do dalszej edukacji, trening w opowiadaniu bajek i ćwiczenia z wyobraźni.

 

W pakiecie znajduje się 10 książek:


Cena detaliczna razem: 333,10 zł
Cena w pakiecie promocyjnym z rabatem 30% = 233,17 zł + darmowa przesyłka

Elementy dekoracyjne prezentowane na zdjęciu nie wchodzą w skład zestawu.

 

ZAWODOWY ZAWRÓT GŁOWY
Richard Scarry

Zapraszamy do miasta pełnego przygód, w którym mieszkańcy cały dzień pracują, uczą i bawią się. Poznacie m.in. profesje: pilota, strażaka, policjanta, lekarza, rolnika, i dowiecie się, jak powstaje prąd, skąd się biorą ubrania czy chleb. Książka składa się z kilkustronicowych rozdziałów w których prezentowane są różne zawody. Bogato ilustrowane, zabawne, opatrzone krótkimi tekstami historyjki łączą postaci bohaterów, mieszkańców Zawodowic.
Więcej o książce „Zawodowy zawrót głowy” >

Zawodowy zawrot glowy – bez pracy nie ma kołaczy

Zawodowy zawrót głowy – praca na statku

cena detaliczna: 34,90zł (w tym 5% VAT)
oprawa twarda
liczba stron: 95
format 27,6 x 24 cm

SUPERZWIERZAKI
Raphael Martin & Guillaume Plantevin

Wszystkie zwierzęta opisane w tej książce mają nadzwyczajne supermoce. Są jak prawdziwi superbohaterowie! Sokół potrafi atakować z powietrza z prędkością niemal 400 km/h, jad kobry może uśmiercić nawet kilka osób, kangur ma w piętach specjalne wyrzutnie, delfin i nietoperz posiadają zdolności echolokacyjne, a antylopa tak umięśnione uda, że może skakać wysoko jak na sprężynach! Dowiesz się z tej książki nie tylko o wyjątkowych zdolnościach m.in. rekina, krokodyla, nosorożca, słonia, wieloryba czy geparda, ale też o ich niezwykłym dzieciństwie, ulubionych przysmakach, wadach, zwyczajach czy słabych stronach... To prawdziwa kopalnia wiedzy, anegdot i superciekawostek!
Więcej o książce „Superzwierzaki” >

Superzwierzaki – Żaba Kokoa, piękna trucicielka

Superzwierzaki – Orka, morski superdrapieżnik

cena detaliczna: 34,90 zł
oprawa twarda
liczba stron: 60
format: 24 x 31,5 cm

TYDZIEŃ NA BUDOWIE
Leo Timmers & Jean Reidy

Poznajcie pojazdy z budowy, a dni tygodnia same wpadną Wam do głowy! Ta książka przeznaczona jest dla miłośników maszyn budowlanych, którzy w trakcie ich podziwiania nauczą się przy okazji dni tygodnia. Wierszowana forma ułatwia naukę! Każdego dnia, przez cały tydzień, zwierzątka budują plac zabaw. Każdego dnia dzieje się coś innego, budowa ma inne etapy – od planowania aż do otwarcia. Poniedziałek – spychacz i koparka, wtorek – betoniarka... czyli nauka przez zabawę! Koparka, spychacz, walec, dźwig, ciężarówka, betoniarka, wywrotka... czyli cała plejada Waszych ulubionych pojazdów budowlanych w jednej książce!
Więcej o książce „Tydzień na budowie” >

Tydzień na budowie – poniedziałek

Tydzień na budowie – poniedziałek wieczór

cena detaliczna: 29,90 zł (w tym 5% VAT)
oprawa twarda
liczba stron: 68
format 24 x 21,5 cm

PIĘKNIE DZIĘKUJĘ
Ellen Surrey

Czy dzieci na pewno zawsze wiedzą, czemu zachęcamy je do tego, aby komuś podziękowały? Może warto o tym porozmawiać i zastanowić się, czemu powinniśmy być komuś wdzięczni? Mamie, tacie, babci, cioci, koleżance czy koledze ze szkoły... i wielu innym osobom. A może są wokół nas tacy, którym powinniśmy podziękować, a tego nie robimy? Dziękowanie i wdzięczność to dobry temat do rozmowy z najmłodszymi.
W środku znajdziesz też zadania do samodzielnego wykonania.
Więcej o książce „Pięknie dziękuję” >

Pięknie dziękuję – praca domowa

Pięknie dziękuję – coś do noszenia

cena detaliczna: 34,90 zł (w tym 5% VAT)
oprawa twarda
liczba stron: 24
format 20,5 x 27,5 cm

NASZE MIASTECZKO
Peter Knorr & Doro Gobel

Zobaczcie, co dzieje się w miasteczku, szukajcie szczegółów, podążajcie za postaciami. Co robi architekt Ludwik, czym zajmuje się strażaczka Patrycja i kogo spotyka lekarka Irena. W tej kartonowej książce bez tekstu można ćwiczyć koncentrację, spostrzegawczość i uczyć się opowiadania. Zapraszamy do naszego zapracowanego i pełnego życia miasteczka!
Więcej o książce „Nasze miasteczko” >

Nasze miasteczko – targowisko

Nasze miasteczko – drzewo

cena detaliczna: 32 zł (w tym 5% VAT)
oprawa całokartonowa
liczba stron: 14
format: 23,4 x 30,5 cm

OPOWIEDZ MNIE
Madalena Matoso

Niezwykle oryginalna książka interaktywna, która pobudza wyobraźnię i kreatywność. Na każdej stronie wybierasz jedną z kilku możliwości i dzięki temu tworzysz wspaniałą opowieść. W tej książce wszystko zależy od Ciebie! Wskocz do bajkowego labiryntu i zostań twórcą nieskończonej ilości opowieści! Księżniczka, kosmici, piraci, krasnoludki, potwory – każdy z nich chce wystąpić w Twojej bajce! W jej tworzeniu pomogą pytania dodatkowe. Znajdują się tu miliony bajkowych kombinacji. Czy dasz radę wykorzystać je wszystkie w swoich opowieściach?
Więcej o książce „Opowiedz mnie” >

Opowiedz mnie – wybieramy bohatera

Opowiedz mnie – po powrocie

cena detaliczna: 34,90 zł (w tym 5% VAT)
liczba stron: 32
format: 24 x 30,5 cm

ZŁAMAŁEM TRĄBĘ
Mo Willems

W tej książce słoń Leon opowiada śwince Malince swoją długą i pokręconą jak trąba historię, o tym jak złamał swoją... trąbę! Oczywiście wszystko okazuje się inaczej, niż się wydaje, a przez to jest bardzo śmiesznie.

Leon i Malinka bardzo się lubią i przyjaźnią, więc Leon chce wszystko opowiedzieć swojej przyjaciółce, podzielić się z nią wydarzeniami, które mu się przytrafiły. :-)
Więcej o książce „Złamałem trąbę” >

Złamałem trąbę, ale jak to złamałeś sobie trąbę

Złamałem trąbę, to długa i pokręcona historia

cena detaliczna: 29,90 zł (w tym 5% VAT)
oprawa twarda
liczba stron: 64
format: 17,5 x 23,5 cm

GOTUJEMY
Dominika Czerniak-Chojnacka

Aktywnościowa książka o kuchni i gotowaniu – pełna zadań do rozwiązania i kolorowania. To nie tylko interaktywna kopalnia wiedzy i kulinarnych ciekawostek, ale też pomoc w nauce alfabetu oraz liczenia! GOTUJ, RYSUJĄC! BAW SIĘ, GOTUJĄC! Tu coś skwierczy, tam coś kipi, z garnków bucha para... a czarny kot chce nam ukraść kotlety! Rysuj, gryzmol i baw się książką z kulinarnymi zadaniami. Razem upichcimy coś pysznie kolorowego!
Więcej o książce „Gotujemy” >

Gotujemy – durszlak

Gotujemy – przybory kuchenne

cena okładkowa: 36,90 zł (w tym 5% VAT)
oprawa miękka, klejona
liczba stron: 154
format 21 x 30 cm

A GDZIE TYTUŁ?
Hervé Tullet

A gdzie tytuł? No właśnie! Dlaczego ta książka nie ma tytułu? Ponieważ ona nie jest skończona, a bohaterowie... jakby trochę „niedorysowani”. Co więcej nie znają jeszcze bajki, w której mają wystąpić. Co wyniknie z tej draki?

Zaglądamy do środka książki, a tam niedorysowani i zaskoczeni bohaterowi! Starają się, jak mogą i zapraszają dzieci do wspólnej lektury, a nawet zabierają je do pracowni samego Autora... który właśnie tworzy tę zabawną historyjkę obrazkową.
Więcej o książce „A gdzie tytuł?” >

A gdzie tytuł? – pracownia

A gdzie tytuł? – dzieciaki

cena detaliczna: 34,90 zł (w tym 5% VAT)
oprawa twarda
liczba stron: 68

ZĘBOSZCZOTKI
Pittau & Gervais

Zapraszamy do zaczarowanego i zwariowanego świata szczoteczek do zębów. Poznaj absurdalne pomysły na szczoteczki dla bliźniaków, dla zapominalskich, dla hydraulika czy piekarza! Po lekturze tej książki każdy maluch śmiało sięgnie po swoją magiczną zęboszczotkę!
Więcej o książce „Zęboszczotki” >

Zęboszczotki_na urodziny

Zęboszczotki dla piekarza, dla cukiernika

cena detaliczna: 29,90 zł
oprawa twarda
liczba stron: 60
format:26,5 x 17,5 cm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

dostawa:

Także mogą Ci się spodobać

Opinie o książce (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl