PRZECENIONE_AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY - Richard Scarry - amerykański klasyk dla miłośników pojazdów

dostępność: brak towaru
Cena: 20,00 zł 34,90 zł 20.00
ilość egz.

więcej o książce:

Poznaj wesoły i kolorowy świat niezwykłych pojazdów bestsellerowego autora Richarda Scarry'ego. Jego książki rozeszły się w ponad 100 mln egzemplarzy na całym świecie!

AUTA, MASZYNY, POJAZDY I WSZYSTKO DO JAZDY to niesamowita kolekcja samochodów, ciężarówek, koparek, maszyn budowlanych, cystern, kombajnów oraz maszyn całkowicie fantazyjnych (m.in. ogórkowóz, miotłonoga, młotkowóz, chrząszczobuldożer, ciasteczkowóz). Jest tu też historia, bohaterowie i trochę tekstu do poczytania. W tej książce możesz też szukać bohaterów z animowanego serialu TROPICIELE ZAGADEK (MiniMini+).

Polecamy dla dzieci od 4 lat.

Dotychczas nakładem wydawnictwa Babaryba ukazały się następujące książki Richarda Scarry'ego: Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy (2016), Mój najlepszy elementarz (2017), Zawodowy zawrót głowy (2018), Kiedy przychodzi święty Mikołaj? (2020)

O autorze:

Richard Scarry (1919–1994) to jeden z najpopularniejszych amerykańskich autorów i ilustratorów książek dla dzieci. Klasyk, na którego książkach wychowało się kilka pokoleń czytelników. Wydał blisko 250 tytułów, których nakład przekroczył 100 mln egzemplarzy. Na ich podstawie powstało wiele animowanych seriali m.in. TROPICIELE ZAGADEK (MiniMini+), WESOŁY ŚWIAT RICHARDA SCARRY'EGO (TVP).

Zobacz, co o tej książce napisały blogerki: 

Fragment recenzji ze strony oMatko! Magazyn świadomych rodziców

...To jedna z ulubionych książek mojego starszego synka. Swego czasu kilkanaście razy dziennie otwierał ją i na każdej stronie tropił ukrytego gdzieś… Chrząszczunia. A ile radości było przy każdym sukcesie! Doszedł w tym do takiej perfekcji (a trzeba wiedzieć, że znalezienie Chrząszczunia to rzecz niełatwa), że po pewnym czasie znał wszystkie kryjówki na pamięć, czym zaskakiwał różnych (pojawiających się w naszym domu) członków rodziny.

Jeśli chcecie pokazać swojemu dziecku, jak wygląda żółwiowóz, pączkowóz, szczoteczkowóz, ząbkowóz lub ogórkowóz – sięgnijcie po tę książkę! To fantastyczna przygoda na wiele, wiele godzin. Wyobraźnia autora nie zna granic. A jest nim Richard Scarry – jeden z najpopularniejszych amerykańskich autorów i ilustratorów książek dla dzieci. Wydał blisko 250 tytułów, których nakład przekroczył 100 milionów egzemplarzy.

Z Instagrama @matkaczytaczka:

Kilkaset pojazdów, zagadki i wiele przygód znajdziecie w „Autach, maszynach, pojazdach i wszystkim do jazdy”. Ta książka przykuła do kanapy mojego Janka na kilka tygodni niczym najlepsza kreskówka w tv. Uważajcie na Richarda Scarry'ego! Jego twórczość uzależnia!  

 AUta maszyny drewno

Recenzja z bloga Tylko dla mam:

„Zadziwia mnie, że większość tych pojazdów jest prawdziwa. Żeby wykombinować taką ilość, pewnie zaczęłabym zmyślać. Autor też zmyślił ich trochę, ale zaledwie kilka. Możesz zachęcić dziecko do wyszukiwania tych prawdziwych i wymyślonych. To świetna zabawa w małego detektywa.

Taka ilość zebranych pojazdów, to też okazja do wprowadzania najróżniejszych zabaw na spostrzegawczość. Przecież te obrazki coś łączy (choćby to, że są pojazdami), ale też bardzo wiele różni. Wybierajcie dwa pojazdy na stronie i rozmawiajcie o tych podobieństwach i różnicach. Dzięki temu, poszerzysz słownik dziecka i nauczysz skupiania uwagi na szczegółach”.  

Auta maszyny i samchodziki

 

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy – na budowie

 Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy – ogórkowóz

Auta, maszyny, pojazdy i wszystko do jazdy – tęczowy autobus

Fragment recenzji z bloga Kurnikowo.pl

...Książka o pojazdach jest nie tylko dla małych chłopców, dziewczynki też lubią samochody, a w tej książeczce jest ich naprawdę wiele. Każdy pojazd w książce jest podpisany, uczymy się z dziećmi ich nazw i odnajdujemy różnice, bawimy się w spostrzegawczość i ćwiczymy koncentrację.

Znajdziemy tu między innymi: karetkę pogotowia, ciężarówkę, śmieciarkę, koparkę oraz inne pojazdy wymyślone jak myszkobusik, autobut, autokrokodyl.

Można siedzieć godzinami nad książką, razem ze swoją pociechą i doskonale się bawić, odnajdując różnice, czytając nazwy aut. Wsiadasz do tej książki i jedziesz razem z bohaterami do samego końca.

 

Auta, maszyny pojazdy_Scarry_Babaryba_straż pożarna

 

Auta, maszyny pojazdy_Scarry_Babaryba_kraksa 

AUTA, MASZYNY, POJAZDY i WSZYSTKO DO JAZDY
Richard Scarry

cena detaliczna: 34,90 zł (w tym 5% VAT)
ISBN: 978-83-62965-36-6 
oprawa twarda
liczba stron: 68
format: 27,6 x 24 cm
rok wydania: 2016

Także mogą Ci się spodobać

Opinie o książce (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl