NAKŁAD WYCZERPANY_ZAŚNIJ ZE MNĄ - interaktywna książka dla dzieci do zasypiania i wprowadzania wieczornych rytuałów - Bourgeau & Ramadier

dostępność: brak towaru
Cena: 26,90 zł 26.90
ilość egz.

towar niedostępny

więcej o książce:

Nadchodzi czas spania i książeczkę trzeba położyć spać. Czy utulicie ją do snu? Czy zaśnie w Waszych rękach? A może szybciej zaśniecie sami? Idealna do wprowadzenia wieczornych rytuałów, które przydają się w domu, w żłobku i w przedszkolu.

Waszym zadaniem jest... położenie książki spać. Musicie więc dopilnować, żeby umyła zęby, zapytać czy zrobiła siusiu, opowiedzieć jej bajkę, zaśpiewać kołysankę, okryć kocykiem i w końcu dać słodkiego buziaka na dobranoc...

W tej interaktywnej kartonikowej książce dla najmłodszych dziecko pyta książeczkę o wszystkie wieczorne rytuały. 

„Zaśnij ze mną” nie tylko aktywnie wciąga czytelników do lektury, ale też oswaja najmłodszych z zasypianiem, stawiając ich w roli rodzica sprawującego opiekę nad książką.

Wydanie kartonikowe (board book) – wszystkie strony z twardego kartonu.

Uwaga! Mamy już ostatnie kilkadziesiąt egzemplarzy tego tytułu i nie planujemy dodruku. Jeśli chcesz kupić, to nie zwlekaj! (listopad 2022)

RECENZJE:

Bookiestra

Dawno nie widzieliśmy tak prostej i słodkiej książki.

nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com

Widok śpiącego synka, przytulającego swoją książeczkę jest najpiękniejszym widokiem na świecie!

 

Nebule.pl

Miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy pierwszy raz ją otworzyłam, to zaciekawiony Julek już zaglądał mi przez ramię. Zaczynał rozumieć wszystkie zwroty, a teraz już je wykonuje. O czym jest książka? O rytuałach przed snem.

 

Recenzja filmowa z bloga TYLKO DLA MAM

Recenzja z bloga Tylko dla mam

Możesz się zastanawiać, czy dziecku szybko znudzi się taka książeczka? To zależy od ciebie. Nauka rytuałów polega na ich powtarzalności. Jeśli raz przeczytasz i odłożysz na półkę to pewnie dziecku szybko się znudzi. Ale jeśli zaprosisz książkę do codziennego zasypiania, dziecko się do jej usypiania chętnie przyzwyczai. I na tym polega jej siła. Możecie przecież utulonej do snu książce opowiedzieć jeszcze jedną, piękną bajkę.
Zresztą książka o to poprosi.
Niech będzie z wami codziennie skoro została stworzona do uczenia spokojnego zasypania w pewnym rytmie. Niby nic wielkiego – sen. Przecież każda pociecha prędzej czy później pójdzie spać, prawda? A jednak to bardzo, bardzo ważne. Rytm, spokój, zaufanie. Rytm… spokój… zaufanie…

Zaśnij ze mną – nasz książka właśnie szykuje się do snu

 


Recenzja z bloga Maluszkowe inspiracje

Pomysł uczynienia książki bohaterką samej siebie niezwykle mi się spodobał, a ona sama nie schodzi z naszej domowej literackiej listy przebojów. Wspaniale buduje senny nastrój, wycisza, uczy opiekuńczości i co najważniejsze - angażuje dziecko do wspólnej lektury. Jak widać interaktywność nie musi polegać na światłach czy dźwiękach. Treścią i obrazem również można skutecznie zachęcić maluszka do wspólnej lektury. Świetna pozycja na dobranoc. 


 

Zaśnij ze mną – bajka


madameblania.pl

Książka pomaga utrwalać wieczorne rytuały i wycisza dziecko. Bardzo ciężko odciągnąć syna od zabawek... ta książeczka to potrafi.

tojestbubulinka.blogspot.com

Dziecko prowadzi niebieską książeczkę o czarnych oczkach przez cały proces usypiania, pilnując nawet czy zrobiła siusiu ;)

Zaśnij ze mną – czy umyła zęby

Zaśnij ze mną – czy zrobiła już siusiu

Zaśnij ze mną – okryj kocykiem

Zaśnij ze mną – zgaś światło

 

ZAŚNIJ ZE MNĄ
Vincent Bourgeau & Cedric Ramadier

cena detaliczna: 26,90 zł (w tym 5% VAT)
ISBN 978-83-62965-34-2
książka kartonikowa 
liczba stron: 18
format 16,5 x 21,6 cm
rok wydania: 2016

 

Także mogą Ci się spodobać

Opinie o książce (11)

18 stycznia 2017

Książka pt " Zaśnij ze mną" autorstwa Romadier & Bourgeau wyd. Babaryba jest wykonana w ten sposób, że książka również zasypia. Od początku pisze ,żeby być cicho bo książka szykuje się do snu, każą okryć ją kocykiem czy też opowiedzieć jej bajkę, albo też zaśpiewać kołysankę. Dzięki takiej książce dzieci nasze szybko zasną i nauczą się "opieki", ponieważ pokazuje ona podstawowe zagadnienia jak się powinno ululać dziecko do snu, a zamiast dziecka, nasza pociecha ma książkę, którą trzeba zająć się jak prawdziwym bobasem. Sama książka wykonanych jest z twardych okładek, dzięki czemu tak szybko się nie zniszczy jak nasz bobas zacznie z nią zasypiać.

31 maja 2017

Istnieją takie książki, które potrafią obejść się niemal bez słów, a mimo to spełniają swoją funkcję lepiej niż przeładowane treściami publikacje. Taka właśnie jest książka dla najmłodszych „Zaśnij ze mną”. Niespełna 50 wyrazów wystarczy, by dziecko ją pokochało i nie wyobrażało sobie bez niej rytuału zasypiania. W czym tkwi jej fenomen? Właśnie w prostocie. Dziecko razem z nią utrwala sekwencję czynności wykonywanych przed zaśnięciem, a jego zadaniem jest…uśpić książeczkę. Musi zatem zapytać, czy ząbki umyte, czy zrobiła siusiu i tak dalej. Potem już tylko pora na bajkę, którą maluch może sam wymyślić, specjalnie dla swojej książki, zaśpiewanie kołysanki i można otulić książkę kocykiem i dać delikatnego buziaka. W końcu zasnęła. Genialne? Ja też tak uważam.

18 czerwca 2017

Rytuały są ważne w życiu maluszka, razem z książeczką uczymy się zasypiać.

9 października 2017

Pojawiła się ostatnio u nas w domu książka pod tytułem „Zaśnij ze mną". Szkoda, że nie miałam jej przy pierwszym dziecku! Testujemy ją obecnie na młodszej latorośli :-) Książka ta w bardzo łatwy i przyjemny sposób uczy malucha zasypiania. Wystarczy wprowadzić wieczorny rytuał czytania jej przed snem. Wyglądałoby to mniej więcej tak - kąpiel, mycie ząbków, siusiu, jeszcze tylko utulić Książeczkę i HOP do wyrka :-). Jakie to proste! Dziecko przyzwyczaja się do kolejnych czynności wykonywanych przed spaniem, tak więc zanim się spostrzeżemy – wpadnie jak śliwka w kompot w ten wieczorny rytm, a my możemy wtedy odetchnąć z ulgą i nasłuchiwać z błogością dochodzącego zza drzwi cichutkiego pochrapywania :-) .

11 października 2017

Uwielbiam Wydawnictwo Babaryba za niekonwencjonalne książki dla dzieci! ONI dobrze wiedzą, że książki wcale nie muszą być na baterie – nie muszą grać i świecić, żeby zaangażować dziecko do zabawy, czy nawet dialogu! Ha! A nawet nauczyć zasypiania! W naszym domu pojawiła się ostatnio właśnie ta oto pozycja. Od razu zaczęłam testować ją na mojej młodszej latorośli. Książka w bardzo łatwy i przyjemny sposób uczy malucha zasypiania! Wystarczy wprowadzić wieczorny rytuał czytania jej przed snem. Sami spróbujcie! :-)

13 czerwca 2018

Ta książka jest przesłodka. Oboje z synem ją uwielbiamy. Niby nie ma wiele tekstu, ale przekaz w niej jest idealny dla dziecka przed snem. Świetna do wyciszenia, wyrażania uczuć i wiele innych. Więcej pokazałam na moim blogu recenzując książkę: https://kasiakoniakowska.blogspot.com/2018/06/pokochaj-mnie-i-zasnij-ze-mna-te.html

26 czerwca 2018

Krótkie teksty, bardzo przyjemna grafika, która przemawia do dzieci. Moje dwa Smyki są nią ogromnie zainteresowane i pilnują, żeby książeczka zrobiła siku, czy została okryta kocykiem.

28 kwietnia 2020

Nie spodziewałam się po tej książce aż takiego WOW.Corka pokochała ją od momentu pierwszego przeczytania ! Tak jak jej siostrę z serii:) Córka ją Przykrywa, całuje, przytula, opowiada bajki , świecą się jej oczy z radości, to znak że ta książka to nasz hit. :)

23 października 2020

Swietna książka dzięki której moja Łucja traktuje ją jak swoje dziecko które trzeba położyć spać. Świetne wyciszenie przed snem. Polecam z całego serca

2 maja 2021

Cudowna książeczka ucząca dzieci wieczornych rytuałów do snu, razem z książeczka wykonujemy wszystkie czynności :myjemy ząbki, siusi, czytamy i śpiewamy na dobranoc a nawet przykrywamy się kocykiem o gasimy światło! Moja córka uwielbia i widzę że uczy się też troski dzięki książeczce!

14 lipca 2022

Mam dziś dla Was dwie bardzo fajne kartonówki dla najmłodszych od @wydawnictwobabaryba.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl